Řidič/ka pro parkování vozidel klientů

Sentinel Security, moderní bezpečnostní agentura, hledá do svého týmu posilu na pozici Řidič/ka pro parkování vozidel klientů v kancelářské budově v Praze 7.

Vhodné jako přivýdělek nebo druhá práce.

Náplň práce:

  • Parkování vozidel klientů a návštěvníků v moderní kancelářské budově s parkovacím výtahem a několika podzemními patry
  • Komunikace s klienty a návštěvníky
  • Dodržování parkovacího řádu a bezpečnostních předpisů
  • Péče o svěřené parkovací technologie

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. B (automat i manuál)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Zkušenosti s řízením vozidel
  • Komunikativní a proklientský přístup
  • Profesionální znalost českého jazyka a základní znalost anglického jazyka
  • Důslednost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Nadstandardní platové ohodnocení (260 Kč/hod)
  • Plné pojištění odpovědnosti za škodu
  • Práci v moderní a dynamické společnosti
  • Přátelský a mladý kolektiv přímo v budově
  • Plně hrazené firemní stravování
  • Firemně hrazené kurzy související s bezpečností a řízením vozidel
  • Možnost spolupráce na DPP nebo OSVČ
  • Směny:
    • Pondělí: 06:30-17:00
    • Úterý: 08:00-20:00

Místo výkonu práce:

Praha 7, moderní kancelářská budova

Nástup:

Ihned nebo dle dohody

Zaujala vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis a pár slov o sobě na náš e-mail kariera@sensec.cz!

Obor: Bezpečnostní služby Řidič
Typ spolupráce: Dohoda o provedení práce OSVČ

Přihlásit se na tuto pozici

Povolené přílohy: .pdf, .doc, .docx

Dotazy?

Napište nám jaké služby poptáváte a obratem vám zašleme cenovou nabídku.

+420 228 883 255

Zůstaňte s námi ve spojení...